UJD w Częstochowie, ul. Waszyngtona 4/8, 42-200 Częstochowa
zleski@ujd.edu.pl

Szkolenie dla wydawców, redaktorów naczelnych, redaktorów, sekretarzy redakcji, a także zainteresowanych autorów publikacji naukowych

10 marca 2020 r. zespół Polskiej Platformy Publikacji Naukowych ICM UW wspólnie z Wydziałem Nauk Społecznych Uniwersytetu Jana Długosza w Częstochowie organizuje bezpłatne szkolenie dla wydawców, redaktorów naczelnych, redaktorów, sekretarzy redakcji  a także zainteresowanych autorów czasopism naukowych. Poruszone zostaną zagadnienia związane z  funkcjonalnością nowej wersji serwisu Biblioteka Nauki przygotowywanej przez ICM UW. Omówimy także problemy stosowania prawa autorskiego i przechodzenia na licencje Creative Commons.
Bardziej szczegółowe informacje na stronie szkolenie w Częstochowie. Chętnych prosimy o rejestrację na stronie: rejestracja na szkolenie.

Polska Platforma Publikacji Naukowych – informacje
Otwarty Dostęp – poradniki